Gamybinių patalpų valymas - viena iš mūsų teikiamų paslaugų. Gaminant maistą virtuvėje neišvengiamai kaupiasi riebalai, suodžiai ir kiti teršalai. Norint užtikrinti švarą, reikia nuolatinėspatalpų prižiūros, bet tam, ne visada yra laiko. Įmonė "Valymo ekspresas" - puikus Jūsų pagalbininka. Mes atlikame visus valymo darbus (virtuvių valymas, kavinių valymas, barų valymas, picerijų valymas). Gamybinės patalpos išplaunamos kruopščiai, laikantis visų higienos normų. Mūsų teikiamos gamybinių patalpų valymo paslaugos:

  • Riebalų šalinimas;
  • Nešvarių sienų valymas;
  • Grindų valymas;
  • Durų valymas;
  • Šaldytuvų valymas;
  • Mikrobangų krosnelių valymas;
  • Kriauklių valymas;
  • Gaubtų valymas.

 

Virtuvės plovimo ir riebalų šalinimo priemonės yra biologiškaisaugios aplinkai, augalams ir gyvūnams.

 

 

   

Visos valymo paslaugos
Patalpų valymas, Teritorijos valymas, Spec. valymo darbai

0 Metų patirtis
0 Laimingų klientų
0 Išvalytų patalpų

Galerija


Kai Jūs ieškote valymo paslaugas teikiančios kompanijos, tikitės rasti žmones teikiančius paslaugas profesionaliai ir sąžiningai. Mes dirbame Jums, kurdami jaukią ir tvarkingą aplinką, į kurią visada norėtųsi grįžti. Mes mėgstame savo darbą, todėl visada dirbame kaip sau.


Kodėl mes?

Todėl kad, klientams patogiau naudotis mūsų įmonės valymo paslaugomis, o ne patiems valyti patalpas.

JŪSŲ RŪPESČIUS

Dėl patalpų, lauko teritorijų valymo, higienos priemonių pristatymo ir pan. mes imame į savo rankas. Mūsų klientai mumis pasitiki, nes yra tikri, kad jų objekte bus tvarka, net jei jie atostogauja.

JUMS MŪSŲ PASLAUGOS PRIEINAMOS 24/7

Tai reiškia, kad galimas ir nenutrūkstamas valymo darbų grafikas trimis pamainomis. Išsirinkite Jums patogų laiką ir valymo periodiškumą: nuo 1 iki 7 kartų per savaitę, taip pat ir naktį bei švenčių dienomis.

SKRUPULINGAI PLANUOJAME SPECIALIUS DARBUS.

Visi darbai pas klientą vykdomi pagal suderintą planą. Pavyzdžiui, iš anksto pas mus užsakyti sezoniniai langų valymo darbai bus atlikti tiksliai pagal grafiką.

Reikia pagalbos?

Pateikite užklusą

Kontaktai


MB "Paslaugų ekspresas"

Įmonės kodas: 304824449

PVM kodas: LT100011588412

Tel. +370 606 99087

El. paštas: info@valymoekspresas.lt