Ką daryti, jeigu Jūsų grindys prarado blizgesį ar užsinešė nešvarumais, kurie neatsiplauna? Tokiu atveju, paprastos valymo priemonės bus ne efektyvios. Vienintelė išeitis – kreiptis į patyrusius valymo specialistus.

"Valymo ekspresas" , teikia mechanizuotas grindų (tiek mažo, tiek didelio ploto) atšveitimo paslaugas. Taip pat siūlome jau atšveistą grindų dangą padengti specialia grindų apsaugos plėvele. Impregnantai apsaugos Jūsų grindis nuo greito užteršimo.

Mūsų teikiamos dangų valymo paslaugos

  • Kieto paviršiaus dangų, akmens masės plytelės atšveitimas ir impregnavimas. Kietosios dangos laikui bėgant dėvisi ir prarandadekoratyvią išvaizdą. Kieto paviršiaus dangų atšveitimas ir impregnavimas padidina dangų patvarumą ir atsparumą išorės veiksniams;
  • PVC dangų atšveitimas, dangų atšveitimas ir vaškavimas. Sugrąžina dekoratyvią PVC dangos išvaizdą. PVC dangų  valymas ir atnaujinimas atliekamas naudojant tik kokybiškas valymo priemones.


Pasiūlysime Jūsų patalpoms tinkamą impregnantą ar vašką. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai.

Visos valymo paslaugos
Patalpų valymas, Teritorijos valymas, Spec. valymo darbai

0 Metų patirtis
0 Laimingų klientų
0 Išvalytų patalpų

Galerija


Kai Jūs ieškote valymo paslaugas teikiančios kompanijos, tikitės rasti žmones teikiančius paslaugas profesionaliai ir sąžiningai. Mes dirbame Jums, kurdami jaukią ir tvarkingą aplinką, į kurią visada norėtųsi grįžti. Mes mėgstame savo darbą, todėl visada dirbame kaip sau.


Kodėl mes?

Todėl kad, klientams patogiau naudotis mūsų įmonės valymo paslaugomis, o ne patiems valyti patalpas.

JŪSŲ RŪPESČIUS

Dėl patalpų, lauko teritorijų valymo, higienos priemonių pristatymo ir pan. mes imame į savo rankas. Mūsų klientai mumis pasitiki, nes yra tikri, kad jų objekte bus tvarka, net jei jie atostogauja.

JUMS MŪSŲ PASLAUGOS PRIEINAMOS 24/7

Tai reiškia, kad galimas ir nenutrūkstamas valymo darbų grafikas trimis pamainomis. Išsirinkite Jums patogų laiką ir valymo periodiškumą: nuo 1 iki 7 kartų per savaitę, taip pat ir naktį bei švenčių dienomis.

SKRUPULINGAI PLANUOJAME SPECIALIUS DARBUS.

Visi darbai pas klientą vykdomi pagal suderintą planą. Pavyzdžiui, iš anksto pas mus užsakyti sezoniniai langų valymo darbai bus atlikti tiksliai pagal grafiką.

Reikia pagalbos?

Pateikite užklusą

Kontaktai


MB "Paslaugų ekspresas"

Įmonės kodas: 304824449

PVM kodas: LT100011588412

Tel. +370 606 99087

El. paštas: info@valymoekspresas.lt