Kiliminės dangos, kilimų, minkštų baldų cheminis giluminis valymas greitai ir kokybiškai atliekamas namuose ar biure pagal sutartą grafiką. Ilgametė patirtis, specialistų įgudžiai irkokybiškos valymo priemonės padeda gražinti kilimams ir minkštiems baldams pirminę išvaizdą. Išvalyti cheminių būdų jie atrodokaip nauji. Kiliminių dangų, kilimų, minkštų baldų valymas atliekamas naudojant tik specialias, profesionalams skirtas priemonės, kuriuos pašalina nešvarumus ir dėmes bei atnaujina nublukusias kilimų ir baldų spalvas.Mūsų teikiamos cheminio valymo paslaugos:

  • Kiliminės dangos cheminis valymas;
  • Kilimų cheminis valymas, dėmių naikinimas;
  • Kėdžių (sėdimuosios dalies) cheminis valymas;
  • Minkštų baldų cheminis valymas.

Visos valymo paslaugos
Patalpų valymas, Teritorijos valymas, Spec. valymo darbai

0 Metų patirtis
0 Laimingų klientų
0 Išvalytų patalpų

Galerija


Kai Jūs ieškote valymo paslaugas teikiančios kompanijos, tikitės rasti žmones teikiančius paslaugas profesionaliai ir sąžiningai. Mes dirbame Jums, kurdami jaukią ir tvarkingą aplinką, į kurią visada norėtųsi grįžti. Mes mėgstame savo darbą, todėl visada dirbame kaip sau.


Kodėl mes?

Todėl kad, klientams patogiau naudotis mūsų įmonės valymo paslaugomis, o ne patiems valyti patalpas.

JŪSŲ RŪPESČIUS

Dėl patalpų, lauko teritorijų valymo, higienos priemonių pristatymo ir pan. mes imame į savo rankas. Mūsų klientai mumis pasitiki, nes yra tikri, kad jų objekte bus tvarka, net jei jie atostogauja.

JUMS MŪSŲ PASLAUGOS PRIEINAMOS 24/7

Tai reiškia, kad galimas ir nenutrūkstamas valymo darbų grafikas trimis pamainomis. Išsirinkite Jums patogų laiką ir valymo periodiškumą: nuo 1 iki 7 kartų per savaitę, taip pat ir naktį bei švenčių dienomis.

SKRUPULINGAI PLANUOJAME SPECIALIUS DARBUS.

Visi darbai pas klientą vykdomi pagal suderintą planą. Pavyzdžiui, iš anksto pas mus užsakyti sezoniniai langų valymo darbai bus atlikti tiksliai pagal grafiką.

Reikia pagalbos?

Pateikite užklusą

Kontaktai


MB "Paslaugų ekspresas"

Įmonės kodas: 304824449

PVM kodas: LT100011588412

Tel. +370 606 99087

El. paštas: info@valymoekspresas.lt