Parkingas (stovėjimo aikštelė) yra vieta, kuri labai greitai užsineša purvu, smėliu ir t. t., ypač blogomis oro sąlygomis`. Be gatvių purvo, kurį atvežą automobiliai, parkavimo vieta taip pat dažnai užteršiama techniniais skysčiais – naftos ir benzino dėmėmis, kurias nelengva pašalinti.

Pagrindinis parkingų valymo sunkumas - didžiulis plotas. Tokių didelių plotų neimanoma išvalyti be specialios įrangos ir profesionalamsskirtų ploviklių, todėl automobilių aikštelių ir garažų savininkai paprastai kreipiasi į įmones, kurių specilizacija - parkingo valymo darbai. Naudodami naujausią įrangą ir specialias valymo priemones, sutvarkysime bet kurią automobilių stovėjimo vietą.Mūsų teikiamos parkingo valymo paslaugos

  • Sausasis valymas (naudojant galingus siurblius);
  • Drėgnasis valymas (mechanizuotas plovimas su plovimo mašina);
  • Šlapiasis cheminis valymas (naudojant aukšto slėgio įranga, plovimo mašinos).

 

Automobilių aikštelių valymas atliekamas taip, kad nepakenktų aplinkai ir žmonių sveikatai.
Valymo paslaugos teikiamos Jums patogiu metu, reikalui esant, dirbame ir savaitgaliais.

Visos valymo paslaugos
Patalpų valymas, Teritorijos valymas, Spec. valymo darbai

0 Metų patirtis
0 Laimingų klientų
0 Išvalytų patalpų

Galerija


Kai Jūs ieškote valymo paslaugas teikiančios kompanijos, tikitės rasti žmones teikiančius paslaugas profesionaliai ir sąžiningai. Mes dirbame Jums, kurdami jaukią ir tvarkingą aplinką, į kurią visada norėtųsi grįžti. Mes mėgstame savo darbą, todėl visada dirbame kaip sau.


Kodėl mes?

Todėl kad, klientams patogiau naudotis mūsų įmonės valymo paslaugomis, o ne patiems valyti patalpas.

JŪSŲ RŪPESČIUS

Dėl patalpų, lauko teritorijų valymo, higienos priemonių pristatymo ir pan. mes imame į savo rankas. Mūsų klientai mumis pasitiki, nes yra tikri, kad jų objekte bus tvarka, net jei jie atostogauja.

JUMS MŪSŲ PASLAUGOS PRIEINAMOS 24/7

Tai reiškia, kad galimas ir nenutrūkstamas valymo darbų grafikas trimis pamainomis. Išsirinkite Jums patogų laiką ir valymo periodiškumą: nuo 1 iki 7 kartų per savaitę, taip pat ir naktį bei švenčių dienomis.

SKRUPULINGAI PLANUOJAME SPECIALIUS DARBUS.

Visi darbai pas klientą vykdomi pagal suderintą planą. Pavyzdžiui, iš anksto pas mus užsakyti sezoniniai langų valymo darbai bus atlikti tiksliai pagal grafiką.

Reikia pagalbos?

Pateikite užklusą

Kontaktai


MB "Paslaugų ekspresas"

Įmonės kodas: 304824449

PVM kodas: LT100011588412

Tel. +370 606 99087

El. paštas: info@valymoekspresas.lt