Sandėlių ir sandėlių kompleksų valymas - dar viena mūsų teikiama paslauga.Sandėlių valymas reikalauja daug atsakomybės ir aukštos kvalifikacijos. Patyrė mūsų darbuotojai atliks kokybišką viso sandėlio patalpų valymą ir plovimą, naudodami efektyvius ploviklius ir profesionalams skirtą įrangą. Mūsų teikiamų valymo paslaugų spektras itin platus.
Populiariausiai mūsų teikiama paslauga - generalinis sandėlio valymas. Jis apima kruopštų visų paviršių, tarp jų saugomų elementų ir įrangos, valymą bei plovimą. Reguliarus sandėlio patalpų valymas padės užtikrinti nepriekaištingą Jūsų sandėlio švarą. 

Mūsų teikiamos sandėlių valymo paslaugos:                                                                            

  • Mechanizuotas sandėlio plovimas (naudojant plovimo mašiną);
  • Sandėlio grindų atšveitimas;
  • Dulkių valymas nuo horizontalių paviršių;
  • Sienų, lubų valymas, voratinklių nuėimas;
  • WC – patalpų valymas, dezinfekavimas;
  • Rampos zonos valymas.


Sandėliavimo patalpų valymo darbai atliekami taip, kad nepakenktų sandėliuojantiems produktams ir prie jų dirbančių žmonėms.

Valymo paslaugos teikiamos Jums patogiu metu, reikalui esant, dirbame ir savaitgaliais.

Visos valymo paslaugos
Patalpų valymas, Teritorijos valymas, Spec. valymo darbai

0 Metų patirtis
0 Laimingų klientų
0 Išvalytų patalpų

Galerija


Kai Jūs ieškote valymo paslaugas teikiančios kompanijos, tikitės rasti žmones teikiančius paslaugas profesionaliai ir sąžiningai. Mes dirbame Jums, kurdami jaukią ir tvarkingą aplinką, į kurią visada norėtųsi grįžti. Mes mėgstame savo darbą, todėl visada dirbame kaip sau.


Kodėl mes?

Todėl kad, klientams patogiau naudotis mūsų įmonės valymo paslaugomis, o ne patiems valyti patalpas.

JŪSŲ RŪPESČIUS

Dėl patalpų, lauko teritorijų valymo, higienos priemonių pristatymo ir pan. mes imame į savo rankas. Mūsų klientai mumis pasitiki, nes yra tikri, kad jų objekte bus tvarka, net jei jie atostogauja.

JUMS MŪSŲ PASLAUGOS PRIEINAMOS 24/7

Tai reiškia, kad galimas ir nenutrūkstamas valymo darbų grafikas trimis pamainomis. Išsirinkite Jums patogų laiką ir valymo periodiškumą: nuo 1 iki 7 kartų per savaitę, taip pat ir naktį bei švenčių dienomis.

SKRUPULINGAI PLANUOJAME SPECIALIUS DARBUS.

Visi darbai pas klientą vykdomi pagal suderintą planą. Pavyzdžiui, iš anksto pas mus užsakyti sezoniniai langų valymo darbai bus atlikti tiksliai pagal grafiką.

Reikia pagalbos?

Pateikite užklusą

Kontaktai


MB "Paslaugų ekspresas"

Įmonės kodas: 304824449

PVM kodas: LT100011588412

Tel. +370 606 99087

El. paštas: info@valymoekspresas.lt