Baigus remonto darbus patalpose lieka daug nešvarumų, dulkių ir statybinių šiukšlių. Po statybų patalpas būtina išvalyti, kad jos būtų saugios žmonėms. Tačiau toks patalpų valymas reikalauja daug laiko ir pastangų. Kaip  patalpas po remonto išvalyti kokybiškai ir per trumpą laiką? Patikėkite šį rūpestį mūsų specialistams. Valymas po statybų atliekamasatsižvelgiant į aplinkosaugos reikalavimus, naudojant profesionalams skirtas valymo priemonės.


Postatybinis valymas atliekamas namuose, kotedžuose, biuruose, komercinėse ir pramoninėse paskirties patalpose. Visi darbai vykdomi naudojant sertifikuotus valiklius. Tokiu būdu statybinės dulkės pašalinamos greitai ir nepažeidžiant valomų paviršių.

Mūsų teikiamos postatybinio valymo paslaugos

  • Šiukšlių surinkimas, išnešimas į užsakovo nurodytą vietą;
  • Klijų, cemento, glaisto, dažų ir kitų medžiagų dėmių pašalinimas;
  • Po statybų kilusių dulkių valymas nuo grindų;
  • Statybinių dulkių valymas nuo visų vertikalių ir horizontalių paviršių, įskaitant baldus, apšvietimo prietaisus, buitinius prietaisus, radiatorius ir kitas sunkiai pasiekiamas vietas;
  • Langų plovimas, rėmų ir palangių valymas;
  • WC patalpų (sieninių plytelių, kriauklių, klozetų, grindų) valymas.


Užsisakykite valymo paslaugas "Valymo eksprese". Visi valymo darbai atliekami kokybiškai, greitai ir profesionaliai. Po remonto Jums liks tik malonūs įspudžiai!

Visos valymo paslaugos
Patalpų valymas, Teritorijos valymas, Spec. valymo darbai

0 Metų patirtis
0 Laimingų klientų
0 Išvalytų patalpų

Galerija


Kai Jūs ieškote valymo paslaugas teikiančios kompanijos, tikitės rasti žmones teikiančius paslaugas profesionaliai ir sąžiningai. Mes dirbame Jums, kurdami jaukią ir tvarkingą aplinką, į kurią visada norėtųsi grįžti. Mes mėgstame savo darbą, todėl visada dirbame kaip sau.


Kodėl mes?

Todėl kad, klientams patogiau naudotis mūsų įmonės valymo paslaugomis, o ne patiems valyti patalpas.

JŪSŲ RŪPESČIUS

Dėl patalpų, lauko teritorijų valymo, higienos priemonių pristatymo ir pan. mes imame į savo rankas. Mūsų klientai mumis pasitiki, nes yra tikri, kad jų objekte bus tvarka, net jei jie atostogauja.

JUMS MŪSŲ PASLAUGOS PRIEINAMOS 24/7

Tai reiškia, kad galimas ir nenutrūkstamas valymo darbų grafikas trimis pamainomis. Išsirinkite Jums patogų laiką ir valymo periodiškumą: nuo 1 iki 7 kartų per savaitę, taip pat ir naktį bei švenčių dienomis.

SKRUPULINGAI PLANUOJAME SPECIALIUS DARBUS.

Visi darbai pas klientą vykdomi pagal suderintą planą. Pavyzdžiui, iš anksto pas mus užsakyti sezoniniai langų valymo darbai bus atlikti tiksliai pagal grafiką.

Reikia pagalbos?

Pateikite užklusą

Kontaktai


MB "Paslaugų ekspresas"

Įmonės kodas: 304824449

PVM kodas: LT100011588412

Tel. +370 606 99087

El. paštas: info@valymoekspresas.lt